Afgelopen woensdag gaf premier Rutte groen licht, zo lang het verantwoord is, voor bijeenkomsten tot maximaal 30 personen.
Natuurlijk blijf ik samen met iedereen om mij heen voorzichtig maar er is in principe groen licht wat betreft de cello workshop barok basistechniek op donderdag 4 juni ’s avonds te Amsterdam en zaterdag 6 juni te Havelte. In Amsterdam zijn er nog twee plaatsen vrij om veilig op 1,5 meter afstand iets nieuws te leren, en in Havelte is er zo veel ruimte dat er 3 leerlingen bij kunnen.

Barokscello 

De barokcello basistechniek is een ondersteuning voor je klassieke strijken, en je hoeft geen ervaren strijker/cellist te zijn om hieraan mee te doen. In tegendeel; schuif aan en leer, versterk je basis! Ontspan je grote spiergroepen en voel hoe een barokstok je sneller laat spelen dan je voorheen kon!

Celloweekend

Ook het doorgaan van het reeds opgesplitste Celloweekend met maximaal twee groepen van 6 cellisten op 11 en 12 juli en 25 en 26 juli krijgt een ‘boost’.
Het weekend van 11 en 12 juli zit vol maar op 25 en 26 juli is er nog plaats voor alle niveaus. Komt ook dit weekend vol dan overweeg ik samen met collega docent Ellis om er nog een weekend bij te plannen. De kosten bedragen €190,00 voor blogpost ontvangers, €199,00 voor niet-ontvangers. De hotels zouden dan weer open moeten zijn zo is nu de verwachting.

Wil jij deze zomer extra aandacht geven aan je cello en genieten van het mooie Drenthe? Geef je op voor het celloweekend. 

Blijf je liever op afstand en online, overweeg dan de Online groeples Vibrato op 23 mei. Hierover volgende week meer informatie.

Hartelijke groet,
Scarlett

Scarlett

info@celloverkoop.nl | 06 - 1818 9005

Wellicht ook interessant voor je:

Vijf zomertips voor cellisten

Vijf zomertips voor cellisten

De zomer komt eraan beste blogpost lezers. In juli ga ik voor het eerst sinds 2001 drie weken geen celloles geven. Nee, ik ben niet lekker op vakantie maar ik ga even uit mijn normale ritme om een zomervakantie gevoel te bewerkstelligen. Volgende week mijn laatste...

Share This